------Bine ati venit pe Forum-------

CS.NSDAP.RO
Connect nsdap.malware-site.www

Contact: idnsdap@yahoo.com
Owner:Black Metal

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

------Bine ati venit pe Forum-------

CS.NSDAP.RO
Connect nsdap.malware-site.www

Contact: idnsdap@yahoo.com
Owner:Black Metal

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+3
painkiller
HauLesBauLes
ReEkeR*
7 participanți

    reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)

    Reddik_nsk
    Reddik_nsk


    Mesaje : 29
    Grade! : 4872
    Data de inscriere : 24/01/2011

    reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)  - Pagina 2 Empty Re: reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)

    Mesaj Scris de Reddik_nsk Vin Feb 04, 2011 11:00 pm

    ma reeker plm sa nu crezi ca am cva cu tine da e normal sa ii iau apararea lui fufu chiar daca a gresit chiar daca nu a gresit doar suntem toti intre noi adminii. pot sa zic ca nu imi era cel mai bun prieten fufu si stiu toti da pnm a trecut si uite ca avand ocazia asta toti adminii se au bine intre ei si mi se pare normal sa iei apararea unuia dn ei. Am scris ditamai romanu aici da intelege si tu
    NobZooR
    NobZooR
    SS|Trooper
    SS|Trooper


    Mesaje : 46
    Grade! : 5198
    Data de inscriere : 07/04/2010
    Varsta : 31
    Localizare : Azuga

    reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)  - Pagina 2 Empty Re: reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)

    Mesaj Scris de NobZooR Sam Feb 05, 2011 4:43 am

    Bha..aici nu e pe prietenii sau pe amicareala (sau pe bro cum o ard unii:-j)...frate ai luat admin o ti pana la capat...nu caa " a ala e amicu meu il las cu wall plm.." sau cacaturi dastea...si pe serv de cs sunt interzise multe lucruri gen cfg`uri,anti flesh,silent defuse,silent aim,aim,wall,speed,b.hop,etc..unii stiu asta altii nu..iar cei care stiu imi vor da dreptate...
    eu unu nu tin cont daca e fratimiu,varmiu sau gajicamea pe serv...esti codat ai zburat ! ..
    iar reeker daca fara coduri nu sti sa joci..esti invitatu meu la o partida de sah..sau nu ca e de gandit la asta si te depaseste...la un mario,solitaire dastea usoare...
    ReEkeR*
    ReEkeR*


    Mesaje : 24
    Grade! : 4873
    Data de inscriere : 24/01/2011

    reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)  - Pagina 2 Empty Re: reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)

    Mesaj Scris de ReEkeR* Sam Feb 05, 2011 8:58 am

    =))) patetic!da niste zahar nu vrei?:)))
    ReEkeR*
    ReEkeR*


    Mesaje : 24
    Grade! : 4873
    Data de inscriere : 24/01/2011

    reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)  - Pagina 2 Empty Re: reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)

    Mesaj Scris de ReEkeR* Sam Feb 05, 2011 10:30 am

    daca tot esti tu asa bun la cs, fa 1 vs 1 cu mn pe ce plansa vrei tu.Pierzatoru pleaca de tot dupa nsdap ;)
    NobZooR
    NobZooR
    SS|Trooper
    SS|Trooper


    Mesaje : 46
    Grade! : 5198
    Data de inscriere : 07/04/2010
    Varsta : 31
    Localizare : Azuga

    reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)  - Pagina 2 Empty Re: reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)

    Mesaj Scris de NobZooR Sam Feb 05, 2011 2:06 pm

    tu vezi cat esti de nu stiu sa vb frumos copile..ca nu am zis eu ca stiu cs..am zis ca stiu regulile...invata sa citesti..si mai ales duble post (sa postezi de 2 ori odata..ca nu prea intelegi tu dastea:-j)...esti un fraier ma...u nu sti cum sa faci sa pari vreun zeu in fata mea...dar esti un nimic....hai te rog eu...dute si vezi`ti de treaba ta si gata...ca esti prea ***** pt secolu asta...
    si fac ce vrei tu...fac 1 vs 1 si cu mamica ta ...
    ReEkeR*
    ReEkeR*


    Mesaje : 24
    Grade! : 4873
    Data de inscriere : 24/01/2011

    reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)  - Pagina 2 Empty Re: reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)

    Mesaj Scris de ReEkeR* Sam Feb 05, 2011 2:12 pm

    ce plm sa faci tu ma?:))vezi-ti de treaba ta acolo si las`o pe mama ca ai 1 metru...hai ca mi.am pierdut destul timpu...bravo...esti mare, bafta :-j
    Reddik_nsk
    Reddik_nsk


    Mesaje : 29
    Grade! : 4872
    Data de inscriere : 24/01/2011

    reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)  - Pagina 2 Empty Re: reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)

    Mesaj Scris de Reddik_nsk Sam Feb 05, 2011 4:21 pm

    da fufule in postu anterior eu ma refeream ca admin nu ca prieten
    Admin
    Admin
    SS|National Leader
    SS|National Leader


    Mesaje : 306
    Grade! : 6197
    Data de inscriere : 12/12/2009
    Varsta : 30

    reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)  - Pagina 2 Empty Re: reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)

    Mesaj Scris de Admin Dum Feb 06, 2011 9:36 pm

    Topic Close !
    nu respecta modelul de cerere si titlu neadecvat!

    Continut sponsorizat


    reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)  - Pagina 2 Empty Re: reclamatie, nu stiu care dintre admini esti mai imbecil :)

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Apr 26, 2024 7:47 pm